PA4341.152ANLT
Numer produktu DigiKey
553-4005-2-ND - Taśma i szpula (TR)
553-4005-1-ND - Taśma cięta (CT)
553-4005-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA4341.152ANLT
Opis
FIXED IND 1.5UH 10A 12.1 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.5 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 10 A Maks. 12,1mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
PA4341.152ANLT Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 12,1mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,260" (7,10mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
14A