PA4340.471ANLT
Numer produktu DigiKey
553-3996-2-ND - Taśma i szpula (TR)
553-3996-1-ND - Taśma cięta (CT)
553-3996-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA4340.471ANLT
Opis
FIXED IND 470NH 13.5A 6 MOHM SMD
Szczegółowy opis
470 nH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 13.5 A Maks. 6mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
PA4340.471ANLT Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 6mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,205" (5,70mm x 5,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
10A