PA4340.332ANLT
Numer produktu DigiKey
553-3999-2-ND - Taśma i szpula (TR)
553-3999-1-ND - Taśma cięta (CT)
553-3999-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA4340.332ANLT
Opis
FIXED IND 3.3UH 6.3A 33 MOHM SMD
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 6.3 A Maks. 33mOhm Niestandardowe
Modele EDA/CAD
PA4340.332ANLT Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 33mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,205" (5,70mm x 5,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
6A