PA4340.153ANLT
Numer produktu DigiKey
553-4001-2-ND - Taśma i szpula (TR)
553-4001-1-ND - Taśma cięta (CT)
553-4001-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA4340.153ANLT
Opis
FIXED IND 15UH 2.9A 170 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 2.9 A Maks. 170mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PA4340.153ANLT Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 170mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Odlewane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,205" (5,70mm x 5,20mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,118" (3,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,2A