PA2247.472NLT
Numer produktu DigiKey
553-PA2247.472NLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PA2247.472NLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PA2247.472NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA2247.472NLT
Opis
FIXED IND 4.7UH 30A 3.8 MOHM SMD
Szczegółowy opis
4.7 µH Nieekranowane Cewka indukcyjna 30 A Maks. 3,8mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PA2247.472NLT Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 3,8mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,650" x 0,610" (16,50mm x 15,50mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
39A