PA2244.332NLT
Numer produktu DigiKey
553-PA2244.332NLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PA2244.332NLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PA2244.332NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA2244.332NLT
Opis
FIXED IND 3.3UH 25A 4.1 MOHM SMD
Szczegółowy opis
3.3 µH Nieekranowane Odlewane Cewka indukcyjna 25 A Maks. 4,1mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
23,4A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 4,1mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Odlewane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Rozmiar / wymiar
0,469" x 0,433" (11,90mm x 11,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,394" (10,00mm)