PA2243.222NLT
Numer produktu DigiKey
553-PA2243.222NLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PA2243.222NLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PA2243.222NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA2243.222NLT
Opis
FIXED IND 2.2UH 20A 4.84 MOHM
Szczegółowy opis
2.2 µH Nieekranowane Odlewane Cewka indukcyjna 20 A Maks. 4,84mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
30A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 4,84mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Odlewane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Rozmiar / wymiar
0,469" x 0,433" (11,90mm x 11,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)