PA2243.152NLT
Numer produktu DigiKey
553-PA2243.152NLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PA2243.152NLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PA2243.152NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA2243.152NLT
Opis
FIXED IND 1.5UH 24.5A 3.3 MOHM
Szczegółowy opis
1.5 µH Nieekranowane Odlewane Cewka indukcyjna 24.5 A Maks. 3,3mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
36A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 3,3mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Odlewane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Rozmiar / wymiar
0,469" x 0,433" (11,90mm x 11,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)