PA2242.561NLT
Numer produktu DigiKey
553-PA2242.561NLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PA2242.561NLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PA2242.561NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA2242.561NLT
Opis
FIXED IND 560NH 32A 2.75 MOHM
Szczegółowy opis
560 nH Nieekranowane Odlewane Cewka indukcyjna 32 A Maks. 2,75mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
39A
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 2,75mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Odlewane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Rozmiar / wymiar
0,469" x 0,433" (11,90mm x 11,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)