PA2241.182NLT
Numer produktu DigiKey
553-PA2241.182NLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-PA2241.182NLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-PA2241.182NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PA2241.182NLT
Opis
FIXED IND 1.8UH 24A 4 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.8 µH Nieekranowane Odlewane Cewka indukcyjna 24 A Maks. 4mOhm Niestandardowe
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
24A
Prod.
Ekranowanie
Nieekranowane
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 4mOhm
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Odlewane
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
0,350" x 0,335" (8,90mm x 8,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)