P1170.223NLT
Numer produktu DigiKey
553-P1170.223NLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-P1170.223NLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-P1170.223NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
P1170.223NLT
Opis
FIXED IND 22UH 3A 45 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 3 A Maks. 45mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
P1170.223NLT Modele
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 45mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
14MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 130°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Uzwojenie
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
Niestandardowe
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,482" x 0,482" (12,24mm x 12,24mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,236" (6,00mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
3A