P1168.473NLT
Numer produktu DigiKey
553-P1168.473NLTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-P1168.473NLTCT-ND - Taśma cięta (CT)
553-P1168.473NLTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
P1168.473NLT
Opis
FIXED IND 47UH 1.8A 140 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 1.8 A Maks. 140mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
P1168.473NLT Modele
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 140mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
9MHz
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 130°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,482" x 0,482" (12,24mm x 12,24mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1,9A