P1167.362NL
Numer produktu DigiKey
553-2867-ND
Producent
Numer produktu producenta
P1167.362NL
Opis
FIXED IND 3.6UH 3.1A 20 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.6 µH Ekranowany Uzwojenie Cewka indukcyjna 3.1 A Maks. 20mOhm Niestandardowe
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 20mOhm
Seria
Częstotliwość - rezonansu własnego
40MHz
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 130°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,297" x 0,297" (7,54mm x 7,54mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,177" (4,50mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
3,1A