LPF1005LL50R2400A
Numer produktu DigiKey
553-LPF1005LL50R2400ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-LPF1005LL50R2400ACT-ND - Taśma cięta (CT)
553-LPF1005LL50R2400ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LPF1005LL50R2400A
Opis
RF FILTER LOW PASS 2.45GHZ 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Środek 2,45GHz Częstotliwość Dolnoprzepustowe Filtry RF (Częstotliwość radiowa) 100MHz szerokość pasma 0,5dB 0402 (1005 metryczne), 4 podkładki PC
Kategoria
Typ filtra
Dolnoprzepustowe
Producent
Pulse Electronics
Tłumienność
0,5dB
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne), 4 podkładki PC
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Częstotliwość
Środek 2,45GHz
Wysokość (maks.)
0,018" (0,45mm)
Szerokość pasma
100MHz