KG450UDPL
Numer produktu DigiKey
553-KG450UDPL-ND
Producent
Numer produktu producenta
KG450UDPL
Opis
ON GLASS, 2 DBI, 450 - 470 MHZ,
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
460MHz Bat, prosty Anteny RF 450MHz - 470MHz 2dBi Szkło
Kategoria
Typ anteny
Bat, prosty
Producent
Pulse Electronics
Liczba pasków
1
Opakowanie
Torba
Wzmocnienie
2dBi
Status części
Aktywny
Moc - maks.
100 W
Grupa częstotliwości
UHF (300MHz - 1GHz)
Typ mocowania
Szkło
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
460MHz
Wysokość (maks.)
15,000" (381,00mm)
Zakres częstotliwości
450MHz - 470MHz