CX0603MRX7R9BB103
Numer produktu DigiKey
311-1233-2-ND - Taśma i szpula (TR)
311-1233-1-ND - Taśma cięta (CT)
311-1233-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CX0603MRX7R9BB103
Opis
CAP PASSTHRU 10000PF 50V 0603
Szczegółowy opis
10000 pF Kondensatory przelotowe 50V 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CX0603MRX7R9BB103 Modele
Kategoria
Napięcie - znamionowe
50V
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Współczynnik temperaturowy
X7R
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,033" (1,60mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Pojemność
10000 pF
Wysokość (maks.)
0,030" (0,75mm)
Tolerancja
±20%