BWVT002520103R3T00
Numer produktu DigiKey
553-BWVT002520103R3T00TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BWVT002520103R3T00
Opis
FIXED IND 3.3UH 1.08A 220 MOHM
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 1.08 A 220mOhm 1008 (2520 metryczne)
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
220mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
1008 (2520 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
1008
Tolerancja
±30%
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,040" (1,02mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
1A