BWVC00606045150M00
Numer produktu DigiKey
553-BWVC00606045150M00TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BWVC00606045150M00
Opis
FIXED IND 15UH 1.98A 90 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 1.98 A 90mOhm 2424 (6060 metryczne)
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
90mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Materiał - rdzeń
Obudowa / skrzynia
2424 (6060 metryczne)
Indukcyjność
Obudowa dostawcy urządzenia
2424
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,236" (6,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,185" (4,70mm)
Prąd - nasycenia (Isat)
3,42A