AWVS00606045150TL1
Numer produktu DigiKey
553-AWVS00606045150TL1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AWVS00606045150TL1
Opis
FIXED IND 15UH 2.2A 80 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µH Ekranowany Cewka indukcyjna 2.2 A 80mOhm 2424 (6060 metryczne)
Kategoria
Ekranowanie
Ekranowany
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
80mOhm
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Materiał - rdzeń
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Indukcyjność
Obudowa / skrzynia
2424 (6060 metryczne)
Tolerancja
±30%
Obudowa dostawcy urządzenia
2424
Prąd znamionowy (A)
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,236" (6,00mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Prąd - nasycenia (Isat)
2,3A
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,185" (4,70mm)