AWCU00453226104TM2
Numer produktu DigiKey
553-AWCU00453226104TM2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-AWCU00453226104TM2CT-ND - Taśma cięta (CT)
553-AWCU00453226104TM2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AWCU00453226104TM2
Opis
CMC 100UH 200MA 2LN SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µH @ 1 MHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 200mA DCR 2Ohm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
2Ohm
Producent
Pulse Electronics
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-50°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q200
Typ filtra
Linia sygnału
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba linii
2
Rozmiar / wymiar
0,177" x 0,126" (4,50mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Indukcyjność przy częstotliwości
100 µH @ 1 MHz
Wysokość (maks.)
0,110" (2,80mm)
Prąd znamionowy (maks.)
200mA