AWCU00321619221M02
Numer produktu DigiKey
553-AWCU00321619221M02TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
AWCU00321619221M02
Opis
CMC 320MA 2LN 220OHM SMD AECQ200
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 220 Ohms @ 100 MHz 320mA DCR 400mOhm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
400mOhm
Producent
Pulse Electronics
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-50°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,083" (2,10mm)
Impedancja przy częstotliwości
220 Ohms @ 100 MHz
Obudowa / skrzynia
Poziomo, 4 podkładki PC
Prąd znamionowy (maks.)
320mA