ANT1212JB27B1575A
ANT1212JB27B1575A
Numer produktu DigiKey
311-1527-ND
Producent
Numer produktu producenta
ANT1212JB27B1575A
Opis
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH IPEX
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1,575GHz GPS Łatka ceramiczna Anteny RF 1,569GHz - 1,581GHz -4,56dBic U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Montaż powierzchniowy
Kategoria
Liczba pasków
1
Producent
Pulse Electronics
VSWR
1,5
Seria
Wzmocnienie
-4,56dBic
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
LNA, filtr
Status części
Aktywny
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Standard/grupa RF
Nawigacja
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Grupa częstotliwości
UHF (1GHz - 2GHz)
Wysokość (maks.)
0,157" (4,00mm)
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
1,575GHz
Zastosowania
GPS
Zakres częstotliwości
1,569GHz - 1,581GHz