ABPY00100505601Y00
Numer produktu DigiKey
553-ABPY00100505601Y00TR-ND - Taśma i szpula (TR)
553-ABPY00100505601Y00CT-ND - Taśma cięta (CT)
553-ABPY00100505601Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ABPY00100505601Y00
Opis
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0402 (1005 metryczne) 700mA 340mOhm
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
340mOhm
Producent
Pulse Electronics
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,024" (0,60mm)
Liczba linii
1
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
600 Ohms @ 100 MHz
Funkcje
Motoryzacja
Prąd znamionowy (maks.)
700mA