QS20.241-A1
Numer produktu DigiKey
QS20.241-A1-ND
Producent
Numer produktu producenta
QS20.241-A1
Opis
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 20A
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
QS20.241-A1 Modele
Kategoria
Moc (W)
480W
Producent
PULS, LP
Napięcie - izolacji
500 V
Seria
Zastosowania
Niebezpieczne lokalizacje, ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
93,9%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-10°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ wejścia
Prąd zmienny
Funkcje
Wyjście nastawne, rozkład obciążeń, PFC
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
5,00" x 3,23" x 4,88" (127,0mm x 82,0mm x 124,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
85 - 276V~
Agencja zatwierdzająca
ABS, ATEX, CSA, DNV GL, EAC, IEC, IECEx, SEMI, UL
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Numer standardowy
Klasa I dział 2; F47; 508; 60950-1; 61010-2-201
Prąd - wyjściowy (maks.)
20A