FPT500.241-010-108
Numer produktu DigiKey
1736-FPT500.241-010-108-ND
Producent
Numer produktu producenta
FPT500.241-010-108
Opis
AC DIN RAIL SUPPLY 24V 500W
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Prąd zmienny Zasilacz do montażu na szynie DIN 1 Wyjście 24V 20,8A
Kategoria
Moc (W)
500W
Producent
PULS, LP
Napięcie - izolacji
500 V
Seria
Zastosowania
ITE (handel), laboratorium
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
95,8%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-25°C - 70°C (z odciążaniem)
Typ wejścia
Prąd zmienny
Funkcje
Wyjście nastawne, IP65, IP67, wejście uniwersalne
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
2,32" x 7,13" x 7,20" (59,0mm x 181,0mm x 183,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie prądu zmiennego - wejściowe
323 - 552V~ (3 fazy)
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, cULus
Napięcie - wyjściowe 1
24V
Numer standardowy
60950-1; 61010-1; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
20,8A