HD-PAB2001-LW100
Numer produktu DigiKey
668-HD-PAB2001-LW100-ND
Producent
Numer produktu producenta
HD-PAB2001-LW100
Opis
BUZZER ELEMENT FDBK 20MM 40UM
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Sprzężenie zwrotne Elementy piezoelektryczne 95V p-p Śr. 0,787" (20,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
HD-PAB2001-LW100 Modele
Kategoria
Typ
Sprzężenie zwrotne
Producent
PUI Audio, Inc.
Pojemność przy częstotliwości
60000pF przy 100Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-10°C - 70°C
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,787" (20,00mm)
Napięcie - wejściowe (maks.)
95V p-p