AT-1620-TWT-12V-R
Numer produktu DigiKey
668-1379-ND
Producent
Numer produktu producenta
AT-1620-TWT-12V-R
Opis
BUZZER MAGNETIC 12V 16MM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
brzęczyki Przetwornik, zasilanie zewnętrzne Elektromechaniczne/magnetyczne 12 V 40mA 2,048kHz 85dB przy 12V, 10cm Otwór przelotowy Wtyki PC
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AT-1620-TWT-12V-R Modele
Kategoria
Tryb roboczy
Jednotonowy
Producent
PUI Audio, Inc.
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
85dB przy 12V, 10cm
Seria
Prąd - zasilania
40mA
Opakowanie
Taca
Lokalizacja portu
Góra
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Obwód sterownika
Przetwornik, zasilanie zewnętrzne
Parametry znamionowe
Zmywalne
Typ wejścia
Sygnał między wartościami szczytowymi
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - znamionowe
12 V
Zakończenie
Wtyki PC
Zakres napięć
9 - 15V
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Częstotliwość
2,048kHz
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,559" (14,20mm)