AS04508MR-3-R
Numer produktu DigiKey
668-1237-ND
Producent
Numer produktu producenta
AS04508MR-3-R
Opis
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 83DB
Standardowy czas realizacji przez producenta
29 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Ohms Przeznaczenie ogólne Głośniki 1 W 450 Hz ~ 6 kHz Góra Okrągłe
Modele EDA/CAD
AS04508MR-3-R Modele
Kategoria
Sprawność - próby
1W/1M
Sprawność - typ
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
Seria
Moc - znamionowa
1 W
Opakowanie
Skrzynka
Moc - maks.
1.5 W
Kształt
Okrągłe
Typ
Przeznaczenie ogólne
Materiał - stożek
Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET)
Zakres częstotliwości
450 Hz ~ 6 kHz
Materiał - magnes
N35
Częstotliwość - rezonansu własnego
450Hz
Zakończenie
Podkładki lutownicze
Impedancja
8 Ohms
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,772" (45,00mm)
Sprawność - dBA
83
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,197" (5,00mm)