AS01808AO-SC18-WP-R
Numer produktu DigiKey
AS01808AO-SC18-WP-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
AS01808AO-SC18-WP-R
Opis
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 94DB
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Ohms Przeznaczenie ogólne Głośniki 1 W 420 Hz ~ 14 kHz Góra Prostokątne
Modele EDA/CAD
AS01808AO-SC18-WP-R Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Sprawność - typ
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
Moc - znamionowa
1 W
Seria
Moc - maks.
1.2 W
Opakowanie
Taca
Kształt
Prostokątne
Materiał - stożek
Poliester, poli(tereftalan etylenu) (PET)
Typ
Przeznaczenie ogólne
Materiał - magnes
Nd-Fe-B
Zakres częstotliwości
420 Hz ~ 14 kHz
Stopień ochrony
IP65 - pyłoszczelność, wodoodporność
Częstotliwość - rezonansu własnego
420Hz
Zakończenie
Typ sprężyny
Impedancja
8 Ohms
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,512" (18,00mm x 13,00mm) (dł. x szer.)
Sprawność - próby
1W/100mm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,098" (2,50mm)