AS01508MO-SP11-LW25-R
Numer produktu DigiKey
668-AS01508MO-SP11-LW25-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
AS01508MO-SP11-LW25-R
Opis
SPEAKER 8OHM 700MW TOP PORT 89DB
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Ohms Odbiornik Głośniki 700 mW 600 Hz ~ 20 kHz Góra Prostokątne
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AS01508MO-SP11-LW25-R Modele
Kategoria
Sprawność - typ
Czułość
Producent
PUI Audio, Inc.
Moc - znamionowa
700 mW
Seria
Moc - maks.
1 W
Opakowanie
Taca
Lokalizacja portu
Góra
Status części
Aktywny
Kształt
Prostokątne
Technologia
Magnetyczne
Materiał - stożek
Poliimidoeter (PEI)
Typ
Odbiornik
Materiał - magnes
Nd-Fe-B
Zakres częstotliwości
600 Hz ~ 20 kHz
Zakończenie
Odprowadzenia przewodów
Częstotliwość - rezonansu własnego
600Hz
Rozmiar / wymiar
0,591" x 0,433" (15,00mm x 11,00mm) (dł. x szer.)
Impedancja
8 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,154" (3,90mm)
Sprawność - dBA
89
Temperatura robocza
-20°C - 60°C