AI-4228-P-C120-R
Numer produktu DigiKey
668-1429-ND
Producent
Numer produktu producenta
AI-4228-P-C120-R
Opis
BUZZER PIEZO 110V 42.5MM PNL MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
brzęczyki Wskaźnik, napęd wewnętrzny Piezoelektryczne 110 V 20mA 2,8kHz 92dB przy 110V, 10cm Montaż panelowy Zacisk główkowy, wypustka szybkozłącza - 0,256" (6,50mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AI-4228-P-C120-R Modele
Kategoria
Tryb roboczy
Jednotonowy
Producent
PUI Audio, Inc.
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
92dB przy 110V, 10cm
Seria
Prąd - zasilania
20mA
Opakowanie
Zbiorcze
Lokalizacja portu
Góra
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Obwód sterownika
Wskaźnik, napęd wewnętrzny
Agencja zatwierdzająca
cUL, UL
Typ wejścia
Prąd zmienny, prąd stały
Typ mocowania
Montaż panelowy
Napięcie - znamionowe
110 V
Zakończenie
Zacisk główkowy, wypustka szybkozłącza - 0,256" (6,50mm)
Zakres napięć
30 - 120V
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,673" (42,50mm)
Częstotliwość
2,8kHz
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,299" (33,00mm)