AI-4219-P-C28-R
AI-4219-P-C28-R
AI-4219-P-C28-R
Numer produktu DigiKey
668-1280-ND
Producent
Numer produktu producenta
AI-4219-P-C28-R
Opis
BUZZER PIEZO 12V 42.5MM PNL MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
brzęczyki Wskaźnik, napęd wewnętrzny Piezoelektryczne 12 V 8mA 1,9kHz 81dB przy 12V, 10cm Montaż panelowy Zacisk główkowy, wypustka szybkozłącza - 0,256" (6,50mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AI-4219-P-C28-R Modele
Kategoria
Tryb roboczy
Jednotonowy
Producent
PUI Audio, Inc.
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)
81dB przy 12V, 10cm
Seria
Prąd - zasilania
8mA
Opakowanie
Zbiorcze
Lokalizacja portu
Góra
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-30°C - 85°C
Obwód sterownika
Wskaźnik, napęd wewnętrzny
Agencja zatwierdzająca
cUL, UL
Typ wejścia
Prąd stały
Typ mocowania
Montaż panelowy
Napięcie - znamionowe
12 V
Zakończenie
Zacisk główkowy, wypustka szybkozłącza - 0,256" (6,50mm)
Zakres napięć
6 - 28V
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,673" (42,50mm)
Częstotliwość
1,9kHz
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,299" (33,00mm)