AK550/3DS-3.5-V-GREY
Numer produktu DigiKey
5294-AK550/3DS-3.5-V-GREY-ND
Producent
Numer produktu producenta
AK550/3DS-3.5-V-GREY
Opis
TERM BLK 3POS 3.5MM 0.138" VERTI
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Poziome z płytką 0,138" (3,50mm) Otwór przelotowy
Kategoria
Przekrój przewodu
16-28 AWG
Producent
PTR Hartmann
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Zakończenie przewodu
Wkręt - sprężyna piórowa, osłona przewodu
Opakowanie
Skrzynka
Kolor
Szare
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Poliamid (PA66), nylon 6/6
Pozycje na poziom
3
Materiał uchwytu - powłoka
Stal, nierdzewna
Raster
0,138" (3,50mm)
Materiał wkręta - powłoka
Stal
Orientacja powierzchni współpracującej
Poziome z płytką
Moment obrotowy - wkręta
0,25Nm (2,2lb-in)
Prąd
6 A
Gwint wkręta
M2
Napięcie
125 V