C6351A.18.10
Numer produktu DigiKey
C6351A.18.10-ND
Producent
Numer produktu producenta
C6351A.18.10
Opis
CABLE 2COND 20AWG GRAY 500'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Przewodowy Wielokrotny przewodnik Kabel Szare 20 AWG 500,0' (152,4m)
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,192" (4,88mm)
Opakowanie
Szpula
Długość
500,0' (152,4m)
Status części
Nieaktualne
Kolor płaszcza
Szare
Typ kabla
Napięcie
300 V
Liczba żył
2
Temperatura robocza
-20°C - 80°C
Przekrój przewodu
Zastosowanie
Komunikacja, sterowanie
Splot żyły
7/28
Grubość płaszcza (izolacji)
0,0250" (0,635mm)