C2102A.12.05
Numer produktu DigiKey
C2102Y-100-ND
Producent
Numer produktu producenta
C2102A.12.05
Opis
HOOK-UP STRND 20AWG YELLOW 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 AWG Podłączenie Przewód 10/30 Żółte 600V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Materiał płaszcza (izolacji)
Prod.
Średnica płaszcza (izolacji)
0,102" (2,59mm)
Seria
Grubość płaszcza (izolacji)
0,032" (0,81mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość
100,0' (30,5m)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Napięcie
600V
Typ kabla
Temperatura robocza
-20°C - 105°C