RV4NAYSD252A
RV4NAYSD252A
RV4NAYSD252A
Numer produktu DigiKey
RV4N252C-ND
Producent
Numer produktu producenta
RV4NAYSD252A
Opis
POT 2.5K OHM 2W CARBON LINEAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2,5k Ohm 1 zespoły Liniowy Montaż panelowy Potencjometr Brak 1.0 Obrót Węgiel 2W Zacisk lutowany
Kategoria
Liczba puszek
1
Producent
Precision Electronics Corporation
Typ regulacji
Definiowane przez użytkownika
Seria
Obrót
314°
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał rezystancyjny
Węgiel
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Rezystancja (omy)
2,5k
Typ aktuatora
Ze szczeliną
Tolerancja
±10%
Długość aktuatora
0,875" (22,23mm)
Moc (W)
2W
Średnica aktuatora
0,249" (6,32mm)
Przełącznik wbudowany
Brak
Gwint tulei
3/8-32
Liczba obrotów
1.0
Typ mocowania
Montaż panelowy
Zmienność
Liniowy
Rozmiar - korpus
Okrągłe - średnica 1,120" (28,45mm)