853-83-016-30-002101 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Preci-Dip
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
Preci-Dip
W magazynie: 0
16 Pozycja Gniazdo Złącze 0,050" (1,27mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Numer produktu DigiKey
853-83-016-30-002101-ND
Producent
Numer produktu producenta
Opis
CONN SOCKET 16POS 0.05 GOLD SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
853-83-016-30-002101 Modele
Kategoria
Zakończenie
Prod.
Typ mocowania
Przeciwsobne
Seria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Opakowanie
Zbiorcze
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
29,5µin (0,75µm)
Status części
Aktywny
Kolor izolacji
Czarne
Typ złącza
Wysokość izolacji
0,203" (5,16mm)
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Styl
Przewód na płytkę
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Liczba pozycji
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
1A
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał izolacji
Tereftalan policykloheksylenodimetylowy (PCT), poliester, szklane wypełnienie
Liczba rzędów
2
Typ kształt
Cylindryczne
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,100" (2,54mm)