851-87-003-40-252191 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Preci-Dip
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Preci-Dip
W magazynie: 2 003
Arkusz danych
3 Pozycja Gniazdo Złącze 0,050" (1,27mm) Montaż powierzchniowy, kąt prosty Złoto
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Numer produktu DigiKey
851-87-003-40-252191-ND
Producent
Numer produktu producenta
Opis
CONN SOCKET 3P 0.05 GOLD SMD R/A
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Seria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
Flash
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor izolacji
Czarne
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,087" (2,20mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Przewód na płytkę
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
1A