851-83-019-30-001101 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Preci-Dip
W magazynie: 0
Odpowiednik parametryczny
Preci-Dip
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Sullins Connector Solutions
Arkusz danych
19 Pozycja Gniazdo Złącze 0,050" (1,27mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Numer produktu DigiKey
851-83-019-30-001101-ND
Producent
Numer produktu producenta
Opis
CONN SOCKET 19POS 0.05 GOLD SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Seria
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
29,5µin (0,75µm)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor izolacji
Czarne
Status części
Aktywny
Wysokość izolacji
0,203" (5,16mm)
Typ złącza
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Przewód na płytkę
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Prąd znamionowy (A)
1A