832-V3-026-12-002101
Numer produktu DigiKey
832-V3-026-12-002101-ND
Producent
Numer produktu producenta
832-V3-026-12-002101
Opis
CONN HEADER VERT 26POS 2MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 26 pozycja 0,079" (2,00mm)
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,118" (3,00mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,122" (3,10mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,370" (9,40mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,268" (6,80mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Cylindryczne
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
29,5µin (0,75µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Materiał styku
Mosiądz
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Polimery ciekłokrystaliczne (LCP), wypełnienie szkłem
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Niezakryte
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
150V=