813-S1-020-30-017191
Numer produktu DigiKey
813-S1-020-30-017191-ND
Producent
Numer produktu producenta
813-S1-020-30-017191
Opis
CONN SPRING PISTON 20POS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Sprężyna pozycyjna Tłok Złącze Montaż powierzchniowy
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Liczba rzędów
2
Producent
Preci-Dip
Odstęp między rzędami
0,100" (2,54mm)
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Zbiorcze
Materiał
Mosiądz
Status części
Aktywny
Wykończenie styku
Złoto
Typ złącza
Tłok
Grubość wykończenia styku
19,7µin (0,50µm)
Liczba styków
20
Bazowy numer produktu
Raster
0,100" (2,54mm)