802-V3-072-20-001101 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Würth Elektronik
W magazynie: 111
Arkusz danych
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 72 pozycja 0,100" (2,54mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
802-V3-072-20-001101
Numer produktu DigiKey
802-V3-072-20-001101-ND
Producent
Numer produktu producenta
802-V3-072-20-001101
Opis
CONN HEADER R/A 72POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,195" (4,95mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,126" (3,20mm)
Wysokość izolacji
0,200" (5,08mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
150V=