802-V3-058-30-001101 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Molex
W magazynie: 0
Arkusz danych
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 58 pozycja 0,100" (2,54mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
802-V3-058-30-001101
Numer produktu DigiKey
802-V3-058-30-001101-ND
Producent
Numer produktu producenta
802-V3-058-30-001101
Opis
CONN HEADER SMD 58POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,191" (4,85mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,110" (2,79mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
3A
Napięcie znamionowe
150V=