802-V3-054-20-001101
Numer produktu DigiKey
802-V3-054-20-001101-ND
Producent
Numer produktu producenta
802-V3-054-20-001101
Opis
CONN HEADER R/A 54POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 54 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,195" (4,95mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,126" (3,20mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Wysokość izolacji
0,200" (5,08mm)
Status części
Aktywny
Typ kształt
Cylindryczne
Typ złącza
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ styku
Wtyk męski
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
29,5µin (0,75µm)
Raster - powierzchnie współpracujące
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Liczba pozycji
Materiał styku
Mosiądz
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Tereftalan policykloheksylenodimetylowy (PCT), poliester, szklane wypełnienie
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Niezakryte
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
150V=