802-V3-046-10-193101
Numer produktu DigiKey
802-V3-046-10-193101-ND
Producent
Numer produktu producenta
802-V3-046-10-193101
Opis
CONN HEADER VERT 46POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 46 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,118" (3,00mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,140" (3,56mm)
Seria
Długość całkowita styku
1,093" (27,75mm)
Wysokość izolacji
0,835" (21,21mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
150V=