802-V3-034-22-002101
Numer produktu DigiKey
802-V3-034-22-002101-ND
Producent
Numer produktu producenta
802-V3-034-22-002101
Opis
CONN HEADER R/A 34POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 34 pozycja 0,100" (2,54mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
802-V3-034-22-002101 Modele
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,141" (3,60mm)
Seria
Długość styku - bolec
0,126" (3,20mm)
Wysokość izolacji
0,272" (6,91mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
150V=