802-V3-022-12-002101
Numer produktu DigiKey
802-V3-022-12-002101-ND
Producent
Numer produktu producenta
802-V3-022-12-002101
Opis
CONN HEADER VERT 22POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 22 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,141" (3,60mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,118" (3,00mm)
Seria
Długość całkowita styku
0,386" (9,80mm)
Wysokość izolacji
0,272" (6,91mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
150V=