Ilustracja dla 802-V3-006-30-001191 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
802-V3-006-30-001191
Numer produktu DigiKey
802-V3-006-30-001191-ND
Producent
Numer produktu producenta
802-V3-006-30-001191
Opis
CONN HEADER SMD 6POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 6 pozycja 0,100" (2,54mm)
0,191" (4,85mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,110" (2,79mm)
2
Funkcje
Montaż nasadowy
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
150V=