800-V3-040-20-001101 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Sullins Connector Solutions
W magazynie: 6 870
Arkusz danych
Similar
Sullins Connector Solutions
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 353
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 40 pozycja 0,100" (2,54mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
800-V3-040-20-001101
Numer produktu DigiKey
800-V3-040-20-001101-ND
Producent
Numer produktu producenta
800-V3-040-20-001101
Opis
CONN HEADER R/A 40POS 2.54MM
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
800-V3-040-20-001101 Modele
Kategoria
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,195" (4,95mm)
Prod.
Długość styku - bolec
0,126" (3,20mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,100" (2,54mm)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
150V=