800-V3-035-30-001101
Numer produktu DigiKey
800-V3-035-30-001101-ND
Producent
Numer produktu producenta
800-V3-035-30-001101
Opis
CONN HEADER SMD 35POS 2.54MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 35 pozycja 0,100" (2,54mm)
Kategoria
Typ mocowania
Przeciwsobne
Prod.
Długość styku - powierzchnie współpracujące
0,191" (4,85mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,116" (2,95mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Typ kształt
Cylindryczne
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Typ złącza
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
29,5µin (0,75µm)
Typ styku
Wtyk męski
Wykończenie styku - bolec
Cyna
Raster - powierzchnie współpracujące
Materiał styku
Mosiądz
Liczba pozycji
Materiał izolacji
Tereftalan policykloheksylenodimetylowy (PCT), poliester, szklane wypełnienie
Liczba rzędów
1
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl
Kolor izolacji
Czarne
Osłona
Niezakryte
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ mocowania
Napięcie znamionowe
150V=